DUŻE ŚWIECE MILITARNE


Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 48 wyników

Interesujesz się militariami? Masz ochotę w bezpieczny sposób podpalić materiał wybuchowy? Teraz możesz to zrobić dzięki ozdobnym świeczkom militarnym

Każdy z nas ma jakieś hobby. Większość mężczyzn w większym lub mniejszym stopniu interesuje się militariami. Dużo osób kojarzy świece głównie z kobietami, są jednak takie, które znacznie bardziej (przynajmniej na pierwszy rzut oka) pasują do mężczyzn.

Świeczka zapachowa na prezent

Te wyjątkowe świece są odwzorowane w najmniejszym detalu. Do wyboru są różnokolorowe świece z efektem 3D wykonane ręcznie w Polsce o takich kształtach, jak materiał wybuchowy z dynamitu z zapalnikiem czasowym, zapalniczka Zippo, granat, pistolet czy karabin. Monumentalne świeczki wyglądają jak prawdziwy sprzęt wojskowy.

Świece ozdobne na prezent

Świeczki dekoracyjne poprawiają atmosferę i przytulność pomieszczeń. Niestandardowe kształty przykują uwagę każdego, kto obok nich przejdzie. Odpowiedni dobór koloru do pomieszczenia, w którym będzie stała, poprawi wystrój wnętrza. Dodatkowego nastroju mogą dodać odpowiednio dobrego podstawki pod świeczki. Jeżeli ktoś lubi czarny humor, mogą mu też przypaść do gustu świece związane z halloween.