MYSZKA MIKI


Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

Dla wszystkich małych wielbicielek kultowej kreskówki o przygodach Myszki Miki, mamy w ofercie całą gamę gumek do włosów. Frotki prezentują nie tylko głównego bohatera bajki, ale także innych przyjaciół z wesołego klubu. Dostępne są gumki z podobizną Myszki Minnie oraz kaczuszki Daisy. Każda dziewczynka z całą pewnością ucieszy się z takiego oryginalnego, bajkowego prezentu.

Mnogość wzorów dla najbardziej wymagających

Oferujemy Państwu frotki w kilku różnych opcjach. Wybierać można spośród wzorów, prezentujących Myszkę Miki, Minnie i Daisy. Każdy z bohaterów występuje w formie całej postaci, samej głowy lub jako dziecko. Tak szeroki wybór gwarantuje, że dla każdego malucha znajdzie się u nas gadżet, który idealnie trafi w jego gust. Gumeczki z postaciami z bajki będą doskonałym pomysłem na prezent. Bo które dziecko nie lubi otaczać się drobiazgami, przypominającymi mu jego ukochanych, bajkowych bohaterów? Pozostaje tylko dowiedzieć się, która postać jest dla malucha tą najważniejszą. Zresztą cała kolekcja tych pięknych gumeczek z całą pewnością przyniesie ogromną radość każdemu dziecku.

Doskonała jakość i dbałość o szczegóły

Nasze frotki wykonane są z trwałych materiałów, które nie rozciągną się po kilku użyciach. Emblematy wykonane z gumy, zachowują na długo intensywne kolory oraz doskonałą formę. Dzięki wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów, mała fanka bohaterów z bajki o Myszce Miki, będzie mogła cieszyć się gadżetami z podobizną swoich ulubionych postaci przez długi czas.