L.O.L SURPRISE


Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Dziewczęce spinki L.O.L Surprise – idealny prezent dla małej dziewczynki

Laleczki L.O.L Surprise okazały się hitem na skalę światową. Przypadły do gustu głównie dziewczynkom, choć są czasem noszone też przez nastolatki lub nawet dorosłe kobiety. Z reguły wynika to z fascynacji kulturą popularną w Azji, która wyróżnia się bardzo charakterystyczną estetyką. To właśnie na tej estetyce bazuje wygląd laleczek.

W tej kategorii znajdziesz pewną wariację tej zabawki, a mianowicie – spinki LOL Surprise do układania włosów. Dla młodych fanek tych laleczek z pewnością takie spinki będą nie lada rarytasem. Już teraz na rynku możesz znaleźć całe mnóstwo gadżetów i zabawek związanych z popularnymi lalkami.

Czym dokładnie są lalki L.O.L Surprise?

Cały fenomen laleczek LOL Surprise nie wynika z samego ich wyglądu, lecz z nastroju i atmosferą z nimi związanymi. Zabawki sprzedawane są bowiem w kulistych opakowaniach. Kupując jednak takie opakowanie – nie wiemy dokładnie, co znajduje się w środku.

Dziecko otwiera zabawkę, gdzie zawartość opakowania jest podzielona na siedem warstw. W każdej kolejnej znajdują się jakieś mini-akcesoria związane z zabawką: naklejki, buteleczka na wodę, ubrania czy ozdoby. Z każdą kolejną warstwą dziecko odkrywa kolejne elementy „prawdy”.

Ogromną zaletą laleczek jest to, że w znacznym stopniu są one ze sobą kompatybilne. Dzięki temu dzieci mogą się między sobą wymieniać i wspólnie bawić. Tym bardziej, że dostępna jest też wersja chłopięca.

Podaruj swojej pociesze spinki LOL Surprise i obserwuj, jak na jej twarzyczce gości uśmiech!