KOLOROWANKI 3D


Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Odkryj fascynujący świat trójwymiarowych kolorowanek

Kolorowanki 3D to doskonały pomysł na połączenie przyjemności z nauką zdolności manualnych i odnalezienia się wśród kolorów dla dzieci. Kreatywność, odnajdywanie się wśród różnych faktur i kształtów da dziecku frajdę na dużo dłużej, niż zwykła kolorowanka dla dzieci. Zestaw zawiera figurkę gipsową, 4 farbki, 2 pędzelki oraz instrukcję łączenia kolorów.

Lekcja koncentracji

Dzieci uwielbiają kolorowanki. W tej wersji pochłonie je konieczność koncentracji, zwłaszcza że zwykła kartka zaginie wśród różnych zabawek, a figurka po pokolorowaniu będzie zabawką na przyszłość. Zróżnicowane modele figurek, takie jak zwierzęta, postacie, gesty czy pojazdy sprawią, że każdy maluch znajdzie coś, co go zainteresuje i pomoże rozwinąć jego motorykę.

Feeria barw

Dziecko malując figurkę może działać zgodnie z instrukcją lub samodzielnie wymyślić kolorystykę, która jest dla niego najbardziej interesująca. Zabawa techniką i kolorami uruchomi u dziecka obszary mózgu odpowiedzialne za kreatywność, rozwijając ją. Również dla rodziców będzie to świetna rozrywka, ponieważ jest to jednocześnie kolorowanka dla dorosłych, którzy z kolei mogą się skupić bardziej na precyzji, niż na zabawie. W zestawie jest wszystko, co jest potrzebne do rozpoczęcia tej wspaniałej przygody. Dzieci uwielbiając dawać życie zwierzętom i postaciom z bajek, a dorośli znajdą w nich relaksujący sposób na oderwanie się od codziennych zmartwień. Pomóż swojemu dziecku w koordynacji ćwiczeń ręka-oko i ćwiczeniu wyobraźni przestrzennej. W ofercie są różne rozmiary i poziomy trudności, dzięki czemu każde dziecko znajdzie najlepszą dla siebie figurkę.