BRELOKI MYSZKA MIKI


Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Uroczy gadżet dla Twojego dziecka

Twój maluch jest wielkim fanem myszki Miki? Chcesz sprezentować mu uroczy gadżet, który kupisz w atrakcyjnej cenie? A może Twoja pociecha właśnie wkroczyła w wiek szkolny, w związku z tym potrzebuje widocznego breloczka, dzięki któremu nie zgubi klucza do, na przykład, szafki szkolnej? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Breloczek do kluczy myszka Miki skradnie serce tak Twojego dziecka, jak i Twoje. 

Dlaczego warto? 

W naszym sklepie została zawarta bogata oferta breloczków o motywie Myszki Miki. Breloczki przedstawiają najważniejszych, kultowych bohaterów znanej kreskówki. Znaleźli się wśród nich główny bohater, tytułowa myszka Miki oraz jego wierni przyjaciele; zabawny pies Pluto, kaczor Donald oraz Goofy. Zabraknąć nie mogło oczywiście ulubienicy wszystkich dziewczynek, myszki Minie oraz Daisy

Większość breloczków prezentuje głowy znanych, bajkowych postaci. Znalazł się również egzemplarz z białą rękawicą myszki oraz myszka Miki dyrygent, oryginalna, nietypowa propozycja. 

Czym wyróżniają się breloczki myszka Miki? 

Przede wszystkim — wysoką jakością wykonania. Zadbaliśmy o to, aby breloczki były odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogły służyć dziecku przez długi czas. Cena produktów jest niezwykle atrakcyjna. 

Zapięcie breloczka to stal nierdzewna, z kolei tworzywo podstawowe — guma. 

Od teraz wyjątkowy brelok będzie stanowić świetną ozdobę plecaka czy bluzy Twojego dziecka, lub zawiśnie przy kluczach, dzięki czemu zyskasz pewność, że maluch ich nie zgubi. 

Myszka Miki to fikcyjna postać myszy stworzona przez Walta Disneya, która pojawiła się w ponad 130 filmach. Najbardziej znany jest z roli bohatera Steamboat Willie Walta Disneya (1928) i od tego czasu stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci w kulturze amerykańskiej.
Myszka Miki po raz pierwszy pojawiła się w filmie Plane Crazy w 1928 roku. Postać miała być zabawnym, energicznym i zmodernizowanym zamiennikiem Królika Oswalda, który odniósł pierwszy wielki sukces Disneya.
Mickey stał się jedną z najbardziej kultowych postaci w kulturze amerykańskiej i był wielokrotnie przywoływany w kulturze popularnej, w tym w programach telewizyjnych, muzyce, literaturze i sztuce.
Myszka Miki to postać, która była wykorzystywana jako narzędzie marketingowe dla wielu firm i produktów. Przez lata postać pojawiała się na koszulkach, kubkach i nie tylko.
W naszym sklepie masz możliwość nabyć breloki do kluczy z zawieszką Myszki Miki. Nasze breloki to doskonały prezent dla każdego dziecka, które zakochało się w postaci Myszki Miki.
Brelok to popularne akcesorium, które pozwala w kompaktowy i wygodny sposób nosić klucze, można je również doczepić do tornistra, kurtki czy innej rzeczy. Nasz sklep z brelokami do kluczy z Myszką Miki, spinkami  czy gumkami do włosów to doskonałe miejsce w którym możesz kupić świetny prezent dla swojego dziecka.
Sklepy z brelokami do kluczy istnieją od dziesięcioleci, ale ostatnio odnotowały wzrost popularności ze względu na rozwój mediów społecznościowych. Ludzie często używają breloków do kluczy jako sposobu na wyrażenie swojej osobowości lub zainteresowań.