MYSZKA MIKI


Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Wyświetlanie wszystkich wyników: 14

Uroczy gadżet dla Twojego dziecka

Twój maluch jest wielkim fanem myszki Miki? Chcesz sprezentować mu uroczy gadżet, który kupisz w atrakcyjnej cenie? A może Twoja pociecha właśnie wkroczyła w wiek szkolny, w związku z tym potrzebuje widocznego breloczka, dzięki któremu nie zgubi klucza do, na przykład, szafki szkolnej? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Breloczek do kluczy myszka Miki skradnie serce tak Twojego dziecka, jak i Twoje. 

Dlaczego warto? 

W naszym sklepie została zawarta bogata oferta breloczków o motywie Myszki Miki. Breloczki przedstawiają najważniejszych, kultowych bohaterów znanej kreskówki. Znaleźli się wśród nich główny bohater, tytułowa myszka Miki oraz jego wierni przyjaciele; zabawny pies Pluto, kaczor Donald oraz Goofy. Zabraknąć nie mogło oczywiście ulubienicy wszystkich dziewczynek, myszki Mini oraz Daisy. 

Większość breloczków prezentuje głowy znanych, bajkowych postaci. Znalazł się również egzemplarz z białą rękawicą myszki oraz myszka Miki dyrygent, oryginalna, nietypowa propozycja. 

Czym wyróżniają się breloczki myszka Miki? 

Przede wszystkim — wysoką jakością wykonania. Zadbaliśmy o to, aby breloczki były odporne na uszkodzenia mechaniczne i mogły służyć dziecku przez długi czas. Cena produktów jest niezwykle atrakcyjna. 

Zapięcie breloczka to stal nierdzewna, z kolei tworzywo podstawowe — guma. 

Od teraz wyjątkowy brelok będzie stanowić świetną ozdobę plecaka czy bluzy Twojego dziecka, lub zawiśnie przy kluczach, dzięki czemu zyskasz pewność, że maluch ich nie zgubi.