ŚMIESZNE KUBKI


Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 36 wyników

Nasze śmieszne kubki rozbawią każdego do łez

Jesteś wielbicielem kawy lub herbaty? Wiemy jak można podkręcić jej smak aby był jeszcze lepszy! Na pewno lepiej będzie smakowała w śmiesznym kubku niż w zwykłym, nijakim, nudnym bez żadnego wzoru.

Nasze śmieszne kubki pozwolą Ci się wyróżnić spośród tłumu, nie chcesz być taki jak inni a może gustujesz w niestandardowych przedmiotach, które zwracają uwagę innych? Dobry wybór w naszej ofercie zabawnych kubków znajdziesz coś dla siebie co sprawi, że inni będą Ciebie uważali za zabawnego gościa z nietuzinkowym poczuciem humoru.

Największy wybór zabawnych kubków w naszej ofercie

Kubek śmieszny będzie idealnym pomysłem na drobny niezobowiązujący prezent dla kogoś z rodziny, przyjaciela albo kolegi z pracy. Znajomy znalazł lepsza pracę i nie masz zielonego pojęcia co mu podarować?  Na odchodne daj mu w prezencie zabawny kubek. W nowej pracy poranna kawa będzie miała lepszy smak a zawsze jak spojrzy na śmieszny kubek to przypomnisz mu się i poprawi mu to na pewno humor. A może twoja koleżanka z pracy ma cięty żart i jest złośnicą, która ciągle strzela focha, kubek z wizerunkiem Małej Mi z Muminków idealnie będzie do niej pasował i odzwierciedli jej specyficzny charakter. Podoba Ci się dziewczyna i chcesz dać jej nie zobowiązujący prezent, który będzie jednocześnie komplementem i przedmiotem, który jej się przyda? Świetnie podaruj jej kubek z napisem: „Codziennie budzę się piękniejsza, ale dzisiaj to już przesadziłam”, na pewno odbierze to jako komplement a ty zapunktujesz.