EMOTY


Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Ozdoby włosów małej księżniczki

Każda kobieta, nieważne czy mała, czy duża, pragnie wyglądać najlepiej jak to tylko możliwe. Dbamy nie tylko o modny wgląd, atrakcyjne ubrania, błyszczącą biżuterię, ale również ważna jest głowa i to, co na niej się znajduje. Małe dziewczynki uwielbiają wszelkiego rodzaju spinki, gumki do włosów, które będą oryginale i jednocześnie piękne i wygodne. Stąd szeroka oferta gumek do włosów, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wybrednych gustów.

Gumki do włosów z serii Emoty są doskonałym prezentem czy uzupełnieniem szkatułki z gadżetami dla małej kobietki. Ich wielką zaletą jest szeroka gama kolorystyczna: od pasteli do jaskrawych pomarańczy. Gumki-frotki mają tę zaletę, że nie wyszarpują włosów, są dla nich delikatne i pozwalają na bezpieczne i wygodne spięcie nawet najdłuższych splotów. Do każdej frotki dołączona jest ozdoba w formie różnych emotikonek. W zależności od nastroju czy pory roku można wybrać napisy ”I love you” czy ”Kiss”. Można też założyć gumkę odpowiednią pod kątem kolorystycznym do ubrania, wtedy ozdobą na włosach może być finezyjny lizak, korona królewska czy po prostu uśmiechnięta buźka.

Dodatkowym atutem takich frotek jest ich praktyczność. Doskonale sprawdzą się na lekcjach wychowania fizycznego czy podczas spotkań z koleżankami na sali zabaw. Szybko i sprawnie można je założyć, spiąć włosy długie lub półdługie w koński ogon czy warkoczyki. W razie potrzeby gumki te można zdjąć bez problemu z włosów i cieszyć się ich długością w pełnej okazałości. Taki gadżet zadowoli i uszczęśliwi każdą dziewczynkę. Spowodują one, że każda z nich poczuje się jak mała księżniczka.