MEDYCZNE


Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

Przypinki medyczne – nie tylko dla dzieci

Zawsze warto pielęgnować w sobie wewnętrzne dziecko! Nawet jeśli jest się już dorosłą osobą, wykonującą poważną, odpowiedzialną pracę w służbie zdrowia! A być może nawet szczególnie wtedy. Ciekawym sposobem na to, by urozmaicić codzienność zarówno dorosłego, jak i dziecka zainteresowanego tematyką zdrowia są przypinki medyczne. Można je potraktować jako broszki lub ozdoby na torby i plecaki. To także świetny pomysł na prezent w doskonałej cenie.

Gadżet dla dzielnego pacjenta

Wystarczy kwota porównywalna do ceny ulubionego batonika czekoladowego, by sprawić dziecku radość w postaci niezwykłego gadżetu. Bajkowe przypinki medyczne to wspaniały sposób na to, by nagrodzić swoje dziecko za bycie dzielnym pacjentem podczas wizyty u lekarza. To również interesujący gadżet dla placówek medycznych, które chcą w jakiś sposób sprawić, by wizyty najmłodszych przebiegały w przyjemniejszej atmosferze. Przypinka przypominająca plaster, ambulans, strzykawkę, termometr czy stetoskop albo pigułkę okaże się miłą pamiątką.

Gadżet dla medyka

To również ciekawy gadżet dla lekarza, pielęgniarki, fizjoterapeuty, ratownika medycznego czy innych przedstawicieli zawodów medycznych. Może okazać się interesującym prezentem dla takiej osoby. Warto wziąć je pod uwagę jako drobny upominek dla kogoś bliskiego lub dla pracowników w branży medycznej. To także gadżet, który przypadnie do gustu studentowi lub studentce medycyny. Wykonany z gumy i stali nierdzewnej zniesie wiele.