HARRY POTTER


Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Wyświetlanie wszystkich wyników: 22

Kto z nas nie zna magicznego i pełnego przygód świata Hatty’ego Pottera? Przyjaźń, zaufanie, odwaga i mistyczne wyzwania już od lat skradają serca kolejnych pokoleń dzieci i młodzieży. Fanów przygód o młodych czarodziejach nie brakuje również wśród dorosłych. Oferta przypinek z bohaterami sagi o Harrym Potterze skierowana jest do wszystkich miłośników tej kultowej powieści fantasy.

W ofercie znaleźć można przypinki z wieloma ważnymi postaciami z książek i filmów. Wszyscy fani z pewnością zwrócą uwagę na motyw głównego bohatera. Wśród dostępnych wzorów znaleźć jednak można znacznie więcej ciekawych propozycji. Nie brakuje tu ważnych członków Zakonu Feniksa, takich jak Remus Lupin oraz Syriusz Black. Swoje miejsce ma tu również rodzina Weasley’ów, pod dowództwem Molly Weasley. Fani z pewnością ucieszą się także widząc całe grono pedagogiczne z Hogwartu, wśród którego prym wiodą Albus Dumbledore, Minerwa Mcgnagall,  Alastor Moody oraz Severus Snape.

Przypinki Harry Potter to doskonały gadżet dla wszystkich fanów Harry’ego Pottera. Wywoła uśmiech na twarzy każdego małego miłośnika magicznych przygód. To drobna zabawka pobudzająca wyobraźnie i jeszcze bardziej rozpalająca zamiłowanie do książkowych przygód pełnych odwagi i przyjaźni.

Przypinki Harry Potter wykonane są z trwałej gumy w żywych i wesołych kolorach. Można przypiąć je do torby, plecaka lub elementów ubioru, takich jak kurtka, czapka lub szalik. To z pozoru drobny motyw, który może wywołać na twarzy dziecka długi niesłabnący uśmiech.