POKEMON I SPONGEBOB


Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Warkocze, kucyki, koczki – te fryzury od lat cieszą się największą popularnością wśród dziewczynek. Łatwe i szybkie do zrobienia, a przy tym praktyczne i wygodne. Jeżeli dobierzemy do nich odpowiednie ozdoby do włosów, wcale nie muszą być nudne. Świetnie sprawdzają się gumki z bohaterami ulubionych bajek. Co jednak wybrać, jeżeli Twoje dziecko wyrosło już z bajek o księżniczkach i kucykach, róż przestał być ulubionym kolorem, a kotki, pieski i króliczki przestały wzbudzać zachwyt? Znamy na to odpowiedź – ozdoby z bohaterami z kreskówek i seriali dla starszych dzieci czy też z gier komputerowych, takich jak „SpongeBob Kancaiastoporty” czy „Pokemony”.

SpogeBob Kanciastoporty, Ślimak Gacuś Witold Junior czy Pikachu to tylko niektóre z postaci, które zdobią nasze gumki i frotki. Wszystkie wiernie odwzorowane, w żywych i intensywnych kolorach, z pewnością zachwycą niejedną małą dziewczynkę. Co najważniejsze, gumki są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale przede wszystkim dobre jakościowo. Trwałe, odpowiednio rozciągliwe, a przy tym nie plączą włosów. Przy ich użyciu wystarczy kilka chwil, by wyczarować uroczą fryzurkę, która wzbudzi zachwyt nie tylko u Twojej córki, ale również u jej koleżanek. Poranne czesanie włosów stanie się prawdziwą przyjemnością.
Warto zaznaczyć, że oferowane przez nas gumki do włosów „SpongeBob Kancaiastoporty” i „Pokemony” mają bardzo przystępne ceny. Dzięki temu możesz skompletować dla swojego dziecka cały zestaw ozdób do włosów z ulubionej bajki, bez zbędnego obciążania portfela.