MYSZKA MIKI


Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Wyświetlanie wszystkich wyników: 24

Dla kogo przypinki Disney?
Trudno znaleźć obecnie jakąś osobę, która nie znałaby filmów animowanych Disneya. Dla większości dzieci, jak i dorosłych dzisiaj osób postacie z kreskówek tej wytwórni są znane i lubiane. Choć część z nich ma już około 100 lat, bawią kolejne pokolenia. Dlatego też wszelkie gadżety związane ze światem Kaczora Donalda czy Myszki Miki nadal stanowią miły upominek. Do takich należą między innymi przypinki Disney. To gumowe broszki umieszczone na agrafce, które można przypiąć nie tylko do ubrań, ale też do plecaków czy toreb lub szalików.
Gadżet nie tylko dla dziecka
Oczywiście postaci z bajek to zawsze coś, co kojarzymy z dziećmi. Nie inaczej jest w tej sytuacji. Broszka z wizerunkiem psa Pluto, Myszki Miki, Myszki Minnie, Kaczora Donalda czy Goofy’ego to coś, co zawsze przypadnie do gustu dziecku – zarówno dziewczynce, jak i chłopcu. Warto wcześniej jednak upewnić się, która z klasycznych postaci jest najbardziej lubiana przez naszą pociechę. Przypinki Disney spodobają się również dorosłym. Szczególnie tym, którzy wychowali się na wieczorynkach Disneya i doskonale je pamiętają. To miły prezent, który przypomni lepsze czasy.
Przypinki i ich zalety
Trudno odmówić im zalet. Przede wszystkim są niedrogie. Wystarczy zaledwie kilka złotych, by otrzymać świetnej jakości przypinkę z wizerunkiem znanej postaci. Są wykonane z wysokiej jakości tworzywa, które jest odporne na uszkodzenia i na długo zachowa swój pierwotny wygląd. Całość jest osadzona na agrafce ze stali nierdzewnej.