ŚWINKA PEPPA


Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Breloki Świnka Peppa

Świnka Peppa to brytyjska postać z kreskówek stworzona przez autora i ilustratora,

Karolina Mackenzie. Jest to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych dla dzieci na świecie.

Świnka Peppa była emitowana na wielu kanałach od czasu jej pierwszej emisji w brytyjskim kanale CITV 16 października 1991 roku. Program został przetłumaczony na ponad 30 różnych języków, w tym hiszpański, arabski, hindi i chiński mandaryński.

Serial koncentruje się wokół rodziny antropomorficznych świń z kreskówek, które mieszkają w podmiejskiej angielskiej wiosce zwanej domem Peppy.

Postacie pojawiły się w innych mediach, takich jak książki, gry wideo i towary, takie jak zabawki i ubrania dla dzieci w każdym wieku czy właśnie breloki, które mamy przyjemność zaprezentować na naszej stronie.

Breloki przedstawiające Świnke Peppa to idealny prezent dla każdego dziecka, które satysfakcjonuje się tą kreskówką. Wszystkie breloki, które posiadamy w sprzedaży są bezpieczne dla naszych pociech, kupując u nas możesz być spokojny o bezpieczeństwo swojego dziecka czy osoby do której trafi brelok z Świnką Peppa.

Dla wszystkich osób, które zdecydują się na zakup większej ilości gadżetów na naszym sklepie przygotowaliśmy specjalną promocję polegającej na darmowej dostawie. Stali klienci również mogą liczyć na rabaty sięgające nawet 50 procent.

Brelok to nie tylko gadżet dla dziecka czy kolekcjonera ale również organizer do kluczy, jest to obecnie bardzo popularny trend. Są używane jako modny dodatek, do uporządkowania kluczy i jako dodatek do toreb.

Breloki istnieją już od dawna, ale dopiero pod koniec XIX wieku zaczęto ich używać w praktyczny sposób. Pierwszy brelok był wykonany ze skóry i służył do przenoszenia monet i kluczy.