EKSKLUZYWNE ŚWIECE OZDOBNE GESTY


Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 64 wyników

Szukasz pomysłu na piękny, niezobowiązujący prezent? Świeca ozdobna udekoruje każde wnętrze

Czasem ciężko coś wyrazić słowami, można to jednak zrobić za pomocą świeczek ozdobnych, które doskonale odwzorowują gesty wykonywane dłonią i mogą kogoś pocieszyć, dać nadzieję lub po prostu rozbawić.

Świeca do domu

W naszym asortymencie znajdą Państwo świece w różnych kolorach, które odzwierciedlają gest zwycięstwa, kciuk uniesiony do góry, pozdrowienie rockowe, a nawet wyciągnięty środkowy palec. Ten ostatni gest taktujemy oczywiście z przymrużeniem oka, nikt przecież nie kupi nikomu prezentu, który mimo takiego ułożenia palców nadal jest piękny.

Znaczenie kolorów świec

Warto zwrócić uwagę na kolor świec, ponieważ nie tylko sam gest może wiele wyrazić, ale również kolor. Podobnie, jak w przypadku kwiatów, biały kolor oznacza niewinność, czystość, dobro i światło. Czarny oznacza zmysłowość, elegancję i tajemnicę, żółty to optymizm, zaufanie, ciepło i wakacje. Pomarańczowy oznacza bezpieczeństwo, czerwony miłość, ogień, namiętność, radość i siłę. Różowy przyjaźń, czułość, delikatność i miłość, fioletowy to luksus, tajemniczość, duchowość, dostojeństwo i magia, szary to kompromis, zielony – zdrowie, życie i nadzieja, a niebieski to wrażliwość, harmonia, wzniosłość i duchowość. Chcąc wyrazić podobne emocje warto też obejrzeć świece dekoracyjne, które mają bardziej neutralny charakter, jeśli chcemy się skupić wyłącznie na znaczeniu kolorów.