FROZEN I SMERFY


Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Niemal każda dziewczynka marzy o tym, by wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Dotyczy nie tylko ubioru, ale również fryzury – długich, upiętych pięknie włosów. Jak jej w tym pomóc? Gumka do włosów frotka okaże się wspaniałym rozwiązaniem zarówno dla najmłodszych, jak i trochę starszych dziewczynek.

Gumka do włosów frotka z postaciami z bajek

Gumki do włosów z bohaterami bajek dla dzieci to cudowny prezent, który z pewnością uszczęśliwi naszą pociechę. Ulubione postacie, niekiedy będące wzorami księżniczek dla dziewczynki, dzięki frotce mogą stanowić ozdobę fryzury i sprawić, że dziecko poczuje się wyjątkowo. Ponadto oryginalny design z pewnością przykuje także uwagę innych osób, dzięki czemu nasza młoda dama poczuje się piękna i będąca w centrum uwagi.

Frotka z bohaterami Krainy Lodu – idealny pomysł na prezent

Z pewnością każda dziewczynka uwielbia Krainę Lodu – bajkę o dwóch siostrach będących księżniczkami, o prawdziwej przyjaźni i miłości. Dlatego gumka do włosów frotka z Anną, Elzą czy Olafem to wspaniały pomysł na prezent dla małej damy. Niebieska barwa ozdoby wspaniale komponuje się z designami postaci i przywodzi na myśli klimat bajki, a przy tym pasuje do każdego koloru włosów – blond, brązowych, czarnych czy kasztanowych.

Gumka do włosów Smerfy dla dziewczynki

Któż nie lubi Smerfetki, Ważniaka, Ciamajdy czy innych bohaterów popularnych na całym świecie Smerfów? Frotka z postaciami z tej bajki z pewnością ucieszy każdą dziewczynkę i przyciągnie uwagę zarówno młodszych, jak i starszych dzieci. Ta oryginalna ozdoba sprawi, że nasza pociecha poczuje się wyjątkowo i będzie mogła w wygodny i efektywny sposób upinać włosy.