ŚWIĄTECZNE


Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Święta to dla dzieci bardzo radosny czas. Wiele osób bardzo lubi ozdoby świąteczne oraz małe akcesoria przypominające o zbliżającym się zakończeniu Adwentu, ale dzieci czekają na to najbardziej. Przygotowanie do Świąt może stać się jeszcze bardziej wyjątkowe dzięki ciekawym ozdobom do włosów, które doskonale uzupełnią świąteczne stylizacje dziewczynek. Jeżeli masz w domu córeczkę, młodszą siostrę lub siostrzenicę, koniecznie pomyśl o takim upominku pod choinkę.

Sposób na świąteczną fryzurę dla dziecka: ozdobne gumki

Świąteczne gumki do włosów to ciekawy pomysł na uzupełnienie fryzury okolicznościowej dla dziecka. Każda dziewczynka chce wyglądać wyjątkowo i niepowtarzalnie, dlatego ciekawe akcesoria do włosów z zimowo-świątecznymi akcentami to doskonały sposób na uatrakcyjnienie codziennych upięć. Dodatkowo gumki do włosów z Mikołajami czy bałwankami doskonale nadają się na specjalne okazje w szkole oraz przedszkolu jak np. klasowa Wigilia dziecka, przedstawienie jasełkowe, zabawa choinkowa czy wizyta św. Mikołaja.

Frotki z ozdobami: wiele możliwości

Ozdobne gumki ze świątecznymi motywami można wykorzystać na wiele różnych sposobów. Kupując dwie takie same frotki można zrobić dziewczynce dwa kucyki lub dwa warkoczyki, ale możliwe jest też wykonanie koczków lub o wiele bardziej skomplikowanej fryzury, na której świąteczna ozdoba będzie widoczna. Tradycjonaliści mogą pozostać przy prostym kucyku, który dzięki interesującemu motywowi przy frotce będzie prezentował się i tak o wiele bardziej wyjątkowo i świątecznie niż na co dzień.