PUSHEEN


Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Gumka frotka do włosów – Pusheen

Pusheen to urocza, grubiutka kotka doskonale znany zarówno młodszym, jak i starszym dzieciom. To postać uwielbiająca rozmaite przekąski, spędzająca czas na beztroskim wylegiwaniu się. Kotka podbiła serca dziewczynek i chłopców w każdym wieku, którzy mogą wyrażać emocje w mediach społecznościowych z pomocą szeregu naklejek z jego wizerunkiem. Miłośnicy Pusheen uwielbiają różnego rodzaju gadżety z jego podobizną – plecaki, piórniki, koszulki i akcesoria, takie jak chociażby gumka frotka do włosów.

Frotka do włosów Pusheen

Gumka frotka z wizerunkiem kotki Pusheen to estetyczna ozdoba dla młodszych i starszych dziewczynek. Pozwala na atrakcyjne upinanie włosów, z którymi wizerunek uwielbianego przez cały świat zwierzęcia kontrastuje w przyjemny dla oka sposób. Dzięki temu nasza pociecha z pewnością poczuje się wyjątkowo, a urocza postać kotki zwróci uwagę innych dzieci.

Rozmaite warianty kolorystyczne gumek frotek Pusheen pozwalają dobrać idealny model nie tylko pod kolor włosów dziewczynki, ale także pod jej charakter i upodobania. W zależności od preferencji dziecko może więc wybrać różowe, niebieskie bądź też czarne akcesoria. Ciemniejsze kolory wspaniale zaprezentują się na jasnych włosach, a jaśniejsze kolory – na czarnych czy kasztanowych puklach, pamiętajmy jednak, że dobór wariantu zależy jedynie od preferencji naszej dziewczynki.

Gumka frotka Pusheen – Harry Potter

Dzięki gumce frotce Pusheen – Harry Potter możliwe jest połączenie upodobania naszej do dziewczynki do dwóch znanych postaci – uroczej kotki i młodego czarodzieja. Zwierzątko w okularach i owinięte charakterystycznym szalikiem to idealny pomysł na prezent zarówno dla młodszego, jak i starszego dziecka, a uniwersalny design wspaniale zaprezentuje się na włosach w każdym kolorze.