KUBKI HISTORYCZNE


Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Historyczne kubki z nadrukiem

Kubki ceramiczne z uchem to klasyczny prezent na każdą okazję. Bezpieczny i dający obdarowanemu szansę na przypomnienie sobie o Tobie podczas każdego użytkowania. Kubki historyczne to wyjątkowa seria, zwłaszcza w kraju o tak wyjątkowej historii, jak nasz. Wśród propozycji kubków można odnaleźć zarówno bardzo poważną tematykę, jak Powstanie Warszawskie, jak i zabawne, prześmiewcze motywy związane z PRL-em. Chociaż kubki zostały przygotowane z myślą o uniwersalnym prezencie, z pewnością zadowolony będzie z nich każdy miłośnik historii, który sprawi sobie prezent sam.

Unikatowe wzory

Pomysłowość i poczucie estetyki twórców naszych kubków nie ma granic. Te, które mają być zabawne lub oddać klimat PRL-u, właśnie takie są, natomiast te, które mają upamiętnić Polskie Siły Zbrojne lub wydarzenie historyczne, oddają powagę i klimat. Na uwagę zasługuje również seria kubków prezentowych związanych z Józefem Piłsudskim, na których znajdą Państwo uniwersalne przesłania Marszałka. Tematyka i staranne wykończenie sprawiają, że kubki przypadną do gustu każdemu, bez względu na płeć.

Wyjątkowe kubki na prezent

Na naszych kubkach znajdziesz cytaty – zarówno te zabawne z czasów PRL-u, jak i patriotyczne, dotyczące kubków z motywami międzywojennymi i wojennymi. Jeśli masz pytania, zadzwoń, odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Nasze wyjątkowe kubki są wysyłane codziennie.

Dzięki swojemu charakterowi i wytrzymałości doskonale sprawdzą się jako kubki na prezent ślubny lub urodzinowy, a obdarowani będą o Tobie pamiętać podczas wspólnego picia kawy lub herbaty.

Nasze kubki mają oczywiście atest pozwalający na kontakt z żywnością, a każdy z nich jest pakowany w gratisowe pudełko.