KLINIKA PLUSZAKÓW


Wyświetlanie jednego wyniku

Wyświetlanie jednego wyniku

Ozdoby do włosów dla dzieci mają za zadanie nie tylko pięknie prezentować się i trzymać fryzurę, ale przede wszystkim nie uszkadzać delikatnej struktury włosa. Efektowne gumki-frotki do włosów z postaciami z ulubionych kreskówek posiadają wysoką jakość wykonania oraz modną stylistykę, która przypadnie do gustu długowłosym miłośniczkom bajeczek.

Gumki do włosów z postaciami Kliniki dla pluszaków

Wyjątkowa kreskówka, w której liczy się pomaganie, empatia i dobro należy do ulubionych propozycji wśród emitowanych kreskówek. Najmłodsi uwielbiają jej bohaterów. Zwróć uwagę na gumki do włosów w kolorze niezmiennie modnej czerni. Efektowne ozdoby do włosów z gumowymi podobiznami bohaterów Kliniki dla pluszaków prezentują się doskonale. Ozdoby o wysokości 2-3 cm z ogromną dokładnością odwzorowują wygląd bohaterów bajki. Każda użytkowniczka z pewnością zwróci uwagę na dopracowanie każdego detalu.

Frotki do włosów Klinika dla pluszaków

Wygodne frotki do włosów dla dzieci nie powodują nadmiernego ucisku oraz nie wywołują efektu szarpania włosów. Dzięki ich wysokiej jakości bez odczucia dyskomfortu u dziecka fryzura doskonale trzyma się przez wiele godzin. Odpowiednie do wykonania koka i warkocza frotki do włosów efektownie eksponują gumowe ozdoby w postaci podobizny bohaterów kreskówki Klinika dla pluszaków. Spraw dziecku frajdę wybierając gumki do włosów z ozdobami na czasie. Czarne frotki do włosów pięknie prezentują się zarówno u blondynek, jak i brunetek. Te gustowne ozdoby charakteryzuje trwałość oraz łatwość utrzymania w czystości.