KUBKI MOTORYZACYJNE


Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 47 wyników

Kubki motoryzacyjne – idealny prezent dla miłośników czterech kółek

Nadruki na kubki motoryzacyjne są wykonane w wysokiej jakości technologii druku CMYK. Przedstawiają kultowe pojazdy – zarówno jedno, jak i dwuśladowe. Jeśli szukasz prezentu dla męża, ojca, dziadka czy innego znajomego, który pasjonuje się motoryzacją – taki kubek będzie strzałem w dziesiątkę!

Największą zaletą kubków motoryzacyjnych czy kubków bajkowych jest jednak to, że są one funkcjonalne. A kto doceni tę funkcjonalność bardziej, niż fan czterech (lub dwóch) kółek?

Szeroki wybór marek i modeli w Gifts World – Wołga, Alfa Romeo, kubek z Rometem i wiele więcej!

Nasza oferta obejmuje bardzo wiele marek i modeli słynnych pojazdów. Możesz u nas znaleźć m. in. nadruk motorynki Pony, słynnego Rometa Ogara czy Wołgę. Dla młodszych osób oferujemy nieco nowocześniejsze modele aut. Przykładowo Opel Astra, Land Roverczy Alfa Romeo – kubek, który okazał się absolutnym hitem w naszym sklepie.

Indywidualny projekt i ręczne wykończenie kubków przekładają się na dużą trwałość nadruków. Sprawiają też, że nadruk nie jest atrakcyjny jedynie ze względu na sentyment czy sympatię do danej marki. Sam projekt wizualny również jest bardzo ciekawy, stworzony z charakterem i pomysłem.

Mały gest, wielka radość – zaskocz swoich bliskich

Ludzie na ogół mają tendencję do sentymentalnego wspominania lat swojej młodości. Dla wielu z nich takie pojazdy jak WSK czy Komar lub Łada są niczym tunel czasoprzestrzenny, cofający ich o kilkadziesiąt lat wstecz. Pokaż bliskim osobom, że Ci na nich zależy!