KUCYKI PONY


Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Kolorowe gumki dla małych wielbicielek kucyków Pony

Kolorowe kucyki Pony to postacie z animowanego serialu “My Little Pony: Przyjaźń to magia”, który stał się lubiany i bardzo popularny. Jest to produkcja, którą pokochały dzieci na całym świecie, a szczególnie dziewczynki, które uwielbiają bawić się tymi uroczymi konikami.

Jednak kucyki Pony mają swoją dłuższą historię, ponieważ pierwsze z nich pojawiły się już w latach 80 – tych, kiedy to na ekrany wszedł serial “Mój mały kucyk”. To tam wystąpiły pierwsze kolorowe koniki o imionach zupełnie innych niż te współczesne. Odniosły wtedy ogromny sukces, dlatego zdecydowano się na stworzenie kolejnych kontynuacji i współczesna czwarta generacja kucyków Pony ma już 10 lat!

Nie ma chyba dziewczynki, która nie chciałaby mieć w swojej kolekcji kucyka Pony, a przynajmniej jakiegoś gadżetu z jego wizerunkiem. Nasz sklep ma w swojej ofercie duży wybór gumek do włosów typu frotka z tymi zabawnymi i kolorowymi konikami. Znajdziesz u nas frotki w różnych kolorach z postaciami kucyków takich jak Pinkie Pie, Rainbow Dash, Twilight, Applejack, czy Rarity. Wszystkie dostępne u nas produkty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, są bezpieczne i zapewniają wysoki komfort ich użytkowania.

Nasze gumki to doskonały dodatek i ozdoba każdej dziecięcej fryzury, z ich pomocą stworzysz piękne, niepowtarzalne stylizacje, w których każda mała kobietka będzie czuła się wyjątkowo. Wybierz kolor i wzór, który najbardziej spełni oczekiwania Twojego dziecka, a uśmiech i radość na jego twarzy będzie potwierdzeniem właściwego wyboru.