ŚWIECE NATURALNE


Wyświetlanie 1–24 z 157 wyników

Wyświetlanie 1–24 z 157 wyników

Lubisz naturę, zwierzęta i przyjemny zapach? Wypróbuj świec ozdobnych z motywem natury

Świeca to doskonały dodatek do aranżacji wnętrza. Będzie dobrze wyglądała w każdym miejscu mieszkania, np. na obrusie, obok zastawy, kwiatów i innych ozdób. W delikatnych miejscach przyda się do niej podstawka pod świecę.

Świeczki ozdobne

Świece poprawią nam nastrój nie tylko domu, ale też w pracy czy jako wystrój w restauracji i hotelu. W naszej ofercie znajdują się między innymi świece w kształcie ananasów, kaktusów, psów, królików, kurczaków, słoni, wilków, lwów, kotów, jednorożców i goryli w różnych kolorach. Wszystkie łączy jedno – doskonałe odwzorowanie wszystkich szczegółów, dzięki czemu każda ze świec ozdobnych wygląda jak dzieło sztuki.

Świece woskowe

Duże świece zapachowe kojarzą się przede wszystkim z klimatem jesiennym lub świątecznym, ale ich uroku możemy doświadczyć w każdej chwili relaksując się przy dyskretnym świetle. Jeżeli szukamy rozwiązania idealnego na prezent, doskonałym rozwiązaniem będzie wybranie jednej ze świec zawierającej gesty. Eleganckie świece zapachowe sprawią, że każde wnętrze nabierze uroku, stanie się przyjemne i bardziej przytulne.